Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 10

Rolety LINO montujemy na najwyższej jakości mechanizmach sterujących wyprodukowanych w Polsce. Regulacja wysokości za pomocą metalowego łańcuszka.

Rolety montuje się na uchwytach, do których mocujemy szynę aluminiową. Tkanina przymocowana jest do szyny za pomocą rzepu. Roletę można łatwo zdjąć i uprać. Sposób montażu rolety: do ściany, sufitu lub bezinwazyjnie na ramę okna. Strona sterowania: prawa lub lewa. 

Jak zwymiarować roletę montowaną do ściany? Do szerokości wnęki okiennej dodajemy po 5 - 8 cm z każdej strony. Długość rolety to odległość od parapetu do końca wnęki plus 25 - 30 cm (ten zapas jest potrzebny do otwierania okna przy podciągniętej rolecie). Przykład: jeśli wnęka okienna ma wymiar 70 x 120 cm to roleta powinna być w rozmiarze ok. 85 x 150 cm. W przypadku rolety montowanej do sufitu długość rolety to odległość między parapetem a sufitem.

Czas realizacji - 15 dni roboczych. Wykonujemy rolety w każdym rozmiarze. Jeśli chcesz otrzymać indywidualną wycenę skontaktuj  się z nami na lino@linen.pl podając wymiary rolety.

Ze względu na wymiary opakowania wysyłka rolet do paczkomatów nie jest możliwa. Prosimy o wybór kuriera InPost.