Wczytuję dane...
O nas

Jesteśmy producentem wyrobów z lnu. Kochamy len za jego prozdrowotne właściwości i ponadczasowe piękno. 

Dlaczego len? Przede wszystkim ze względu na wiele unikalnych cech, które powodują, że jest materiałem wyjątkowo przyjaznym dla skóry i bardziej wartościowym od popularnej bawełny: jest bardziej chłonny, przewiewny, ma właściwości antystatyczne. W przypadku produktów dla dzieci len posiada także inne cenne zalety: nie wywołuje podrażnień i alergii, hamuje rozwój grzybów i bakterii. Polecany jest szczególnie osobom z wrażliwą skórą i alergikom.

Dzięki swoim cechom len jest idealnym materiałem na pościel. Badania naukowe dowiodły, że sen w pościeli z lnu jest głębszy, a organizm znacznie szybciej się regeneruje. Pamiętajmy, że dzieci potrafią przespać nawet pół doby. Otulone zdrową i kojącą pościelą z lnu na pewno zasną chętniej i będę spały spokojniej. 


W materiały zaopatrujemy się wyłącznie u znanych producentów europejskich. Nasze produkty, wykonane ze zmiękczanego lnu, pokazują, że len nie musi być „zgrzebny" i trudny w pielęgnacji. Najnowsze technologie pozwalają uzyskać materiał dowolnie kolorowy, przyjemny w dotyku i łatwy w prasowaniu. 


Uważamy, że len jest tak szlachetnym i pięknym materiałem, że nie wymaga zbyt wielu ozdób. Chcemy, aby produkty Lino wyróżniały się prostotą i funkcjonalnością.

Zachęcamy do zakupu naszych naturalnych i ponadczasowych wyrobów, a wszystkim Klientom życzymy zdrowych lnów i kolorowych snów!

Dołącz do newslettera! Nowości, promocje, inspiracje. Bądź na bieżąco!

* indicates required